.

.

Бесплатен Превозот свадба корист Нови Симпатична Прекрасна Љубители Keyring Жаба во Облик на Неколку Клучни Синџир Легура Љубовник Парови Keychains 100pairs

Бесплатен Превозот свадба корист Нови Симпатична Прекрасна Љубители Keyring Жаба во Облик на Неколку Клучни

Оценка на посетителот:

DEN 5697.00 -8 %
DEN 6192.00
Залиха
Достапно за нарачка


добредојдовте да ја посетите нашата продавница :
Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или на свадба и ќе добиете најдобра цена.
Бесплатен Превозот свадба корист Нови Симпатична Прекрасна Љубители Keyring Жаба во Облик на Неколку Клучни Синџир Легура Љубовник Парови Keychains 100pairs
1lot=200pcs=100pairs
[size] : пакување големина 10cmx6.5com
пакет : картон+ OPP вреќа
[тежина] : околу 40g /set
[боја] : како на сликата
[материјал] : Алуминиумски
Јзо да се како што е подолу :
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.
[Забелешка] : Пред цел, почитувани, pls љубезно ве молиме да проверите дали вашата адреса за е оддалечена област, ако Оддалечена Област , тоа треба да се додаде НАС$30 за далечински област испорака полнење, однапред ви благодариме!!!
ние исто така снабдување други видови на сличен со оваа точка како следново :
КУПУВАЧОТ ИЗВЕСТУВАЊЕ
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам,Western Union,T/T,итн
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 6 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Карактеристики на предлогот

Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
KS
Материјал:
Легура
Шема:
Животните
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
2 парчиња
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат