.

.

2017 Новопримените Жени Пролет, Есен Зима Секојдневен Долги Ракави Џемпери Мода Argyle Кашмир Pullover Жените Блузи

2017 Новопримените Жени Пролет, Есен Зима Секојдневен Долги Ракави Џемпери Мода Argyle Кашмир Pullover Жените

Оценка на посетителот:

DEN 414.00 -63 %
DEN 1118.40
Залиха
Достапно за нарачка


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
20160703
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Cashmere+Модални
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Manoble
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Кашмир,Модални
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Шаблон Тип:
Argyle
Стил:
Моден

Купувачи како што избираат