.

.

3 Модел Круг сина+бела двојна боја Led Панел Светлина 6w/9w/16w/24W AC85-265V Вдлабнати LED Таванот вградна светилка светла надолу

3 Модел Круг сина+бела двојна боја Led Панел Светлина 6w/9w/16w/24W AC85-265V Вдлабнати LED Таванот вградна

Оценка на посетителот:

DEN 254.00 -16 %
DEN 302.40
Залиха
Достапно за нарачка


Да се почитуваат нашиот бизнис филозофија на "квалитет, иновативност, интегритет и услуги' и управувано од пазарот и клиентите побарувачката, ние секогаш се насочени во обезбедување на клиенти со повеќето најбезбедно, животната средина-пријателски, заштеда на енергија, високо квалитетни производи и најдобри услуги.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Во моментов, Ledlamp производи вклучуваат LED Лента, LED Цевка, LED Сијалица, LED светлото на рефлекторите, LED Таванот Светлина, LED Панел Светлина, LED Floodlight, ПРЕДВОДЕНА Подземни Светлина и ПРЕДВОДЕНИ од Модулот, итн.
3 Модел Круг сина+бела двојна боја Led Панел Светлина 6w/9w/16w/24 W AC85-265 V Вдлабнати LED
Дел Бр.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.
Гаранција и Гаранција :
36 месеци Гаранција. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w, 9W, 16W, 24W
Бренд Име:
DOOYOR
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Гаранција:
2
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,LVD,RoHS
Е dimmable:
No
База Тип:
Оптоварување
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
1%
Материјал:
Смола
Боја На Каросеријата:
Бела
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
LLP-SUTLP-W
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Објект:
Downlights

Купувачи како што избираат