.

.

Мечка Лидер Воената Стил Бренд Девојки Фустан Година Лето Морнарица Правец Назад Шупливи Надвор Мрачно Спојување Sundress

Мечка Лидер Воената Стил Бренд Девојки Фустан Година Лето Морнарица Правец Назад Шупливи Надвор Мрачно

Оценка на посетителот:

DEN 756.00 -22 %
DEN 970.08
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[производи]-[34044] Топла Продажба
[xlmodel]-[custom]-[34253] опис на Производот
Производи : 2016 година НОВИ девојка се облекуваат
Боја : како на сликата
Димензии :
100 (3 T) 110(4 T) 120(5 T) 130(6) 140(7-8))(за околу 3-8y)
( Можете да изберете големината она што го сакате)
Боја : 98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Поради различни мерни техники и сечење процес, не може да биде 1-3 см грешка, големина е само за референца
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела Мерење Во CM Големина на Градите Фустан Должина 3 T 28*2 56 4 T 29*2 59 5 T 30*2 62 6 T 32*2 67 7 T 34*2 73 8 T 34*2 73
Мерење Во Инчи Големина на Градите Фустан Должина 3 T 11.0 22.0 4 T 11.4 23.2 5 T 11.8 24.4 6 T 12.6 26.4 7 T 13.4 28.7 8 T 13.4 28.7
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[34046]

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Повик
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Шарени
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Во Здолниште Стил:
Pleated здолниште
Ткаенина технологија:
Пати
Шема:
Лента
Погоден Сезона:
Лето
Боја:
Шарени Фустан Вест

Купувачи како што избираат