.

.

5pcs Мемориската Картичка Конектори 3.3 V 144PIN DIMM Sockets 5.2 MM Висок Индустриски Мемориски Слотови

5pcs Мемориската Картичка Конектори 3.3 V 144PIN DIMM Sockets 5.2 MM Висок Индустриски Мемориски Слотови

Оценка на посетителот:

DEN 1315.00 -18 %
DEN 1603.20
Залиха
Достапно за нарачка


Гаранција И Наплата
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
Превозот и предавање
1.
Превозот
1. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање.3 V 144 PIN DIMM Sockets 5.Ви благодариме!
Карактеристики :
Освежете го вашиот контролер со нов изглед!
Подобрување на функционалноста на вашиот контролер
Боја : Хром 4colours (достапно )
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА D-PAD САМО ЌЕ ОДГОВАРА КОНТРОЛОРИ КОИ ВЕЌЕ ИМААТ ТРАНСФОРМИРАЊЕ DPAD - ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ПОСТАРИ ШКОЛКИ!!
Инсталација потребни (мора да се отвори контролер да се инсталира)
Опис :
*Оваа Хром Црвена трансформирање д-подлога за Xbox 360 контролер е сигурен да им даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед!
*Ве молиме имајте предвид дека со цел да се инсталира овој дел, ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Плаќање
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Мемориска Картичка Конектори 3. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Проверете го нашиот други огласи за повеќе прилагодено парчиња!
Инсталација е потребно, и со цел да ги инсталирате овие парчиња ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи.
Повратни информации
1. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Белешки
1.2 MM Висок Индустриски Мемориски Слотови
5pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Негативни повратни информации не реши ништо.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
Ако немате една, ќе треба многу мал Шрафцигер во собата, можете да ги купите овие на нашата продавница заедно. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативна или неутрална реакција,Негативна повратна информација не може да реши ништо.

Карактеристики на предлогот

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
конектор
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
5pcs
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат