.

.

2 Парчиња М12 Навој 16*85mm 12.9 Одделение Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка Болт

2 Парчиња М12 Навој 16*85mm 12.9 Одделение Легиран Челик Хексагонални Socket Head Рамо Завртка Болт

Оценка на посетителот:

DEN 948.48
Залиха
Достапно за нарачка

2 Парчиња М12 Навој 16*85mm Хексагонални Socket Head Рамо Завртка
Материјал : 12.9 Одделение Легиран Челик
Големина : М12 (Навој дијаметар : 12mm. Рамо дијаметар : 16mm. Рамо Должина : 85mm. Тема на Теренот : 1.75 mm. Ве молиме видете слика 2 за повеќе детали)
Пакетот вклучува :
2 Парчиња Рамо Завртка

Карактеристики на предлогот

DIY Материјали:
Металугрија

Купувачи како што избираат