.

.

Беж или Сив Автомобил Внатрешна очила за сонце Држачот за Чаши Случај За AUDI A8 Д3 D4 2002-2015 Автомобил Стил додатоци!

Беж или Сив Автомобил Внатрешна очила за сонце Држачот за Чаши Случај За AUDI A8 Д3 D4 2002-2015 Автомобил

Оценка на посетителот:

DEN 591.00 -13 %
DEN 679.20
Залиха
Достапно за нарачка


Објектот Fitment : Одговара за AUDI A8 Д3 D4 2002-2015 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема нов (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите) Материјал : Висок квалитет на пластика. Вклучува : 1set(1pcs) Боја : боја е иста како во сликите. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
беж, сива
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
20cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2007-2017
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
01

Купувачи како што избираат