.

.

виолетова циркон љубов срцето сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /UQKDKNCC OQYKNICR

виолетова циркон љубов срцето сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /UQKDKNCC OQYKNICR

Оценка на посетителот:

DEN 89.00 -25 %
DEN 118.56
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 2.2*2.8 Тежина : 5.4 g

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AN333
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
AN333
NTWQXJUD:
DYSPHHKBPVGVMXVL

Купувачи како што избираат