.

.

Висок Квалитет Шупливи Од Роденденската Торта Позадини Винил Уметност Ѕид Налепница За Домашна Декорација Кујна Храна Ѕид Decal Y-265

Висок Квалитет Шупливи Од Роденденската Торта Позадини Винил Уметност Ѕид Налепница За Домашна Декорација Кујна

Оценка на посетителот:

DEN 414.00 -25 %
DEN 552.00
Залиха
Достапно за нарачка

Производ Inforamtion : Број : Y-264 Големина S : 44x44cm Големина M : 59x59cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Ве молиме изберете боја од подолу боја на табелата , можете да го направите тоа преку испраќање ни порака или остави белешки за нас durinf на касата

Карактеристики на предлогот

боја:
822 црна, 801 бела, 824 браун, ДРУГИ
Големина:
59x59cm, 44x44cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
Y-265
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна

Купувачи како што избираат