.

.

Ангел Очи КОЧАН LED Светло Прстен светилки drl За Кола Фарови Мотоцикл 95MM 5W x 2 (за еден пар) Бела /Жолто /Црвена /Зелена /Блу /Розова

Ангел Очи КОЧАН LED Светло Прстен светилки drl За Кола Фарови Мотоцикл 95MM 5W x 2 (за еден пар) Бела /Жолто

Оценка на посетителот:

DEN 523.20
Залиха
Достапно за нарачка


Ангел Очи КОЧАН LED Светло За Автомобил Светла Мотоцикл 95mm (за еден пар)
што се ангел око :
Ангел око главата светла се посебни фарови што се, наместо на една крушка, имаат flourescent во потрага прстен сијалица. Многу елегантен дизајн, и да изгледа добро. Тие работат на ист начин својата редовна фарови работа, кука во истата темперамент, и ја користат истата контроли. idk рунда натопи светлина .
Ангел Очи Производ Функција : Ова е совршена производи,осветленост повеќе од SMD LED ангел очи,и поубаво. Голема отпорност и голема отпорни на висока температура (на CCFL ангел очи лошо да се отпорни на ладно и висока температура ). Висок квалитет на материјалите, прецизност машински за беспрекорна fitment.
Ангел Очи Производ слика :
Пакет Содржи : 2 x прстен 2 x инвертер(возачот)

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова
Име На Модел:
95mm
Објектот Дијаметар:
9.5cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
КОЧАН
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
Ангел Очи
Температура На Боја:
Бела /Жолто /Црвена /Зелена /Блу / Розова
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ ОД СВЕТЛИНАТА
Автомобил модел:
Универзална
Година:
сите
Тип На Објект:
Ангел Очи

Купувачи како што избираат