.

.

Бесплатен Превозот Топла Моден Дизајнер на Накит Опрема Алатки Црвено Справи со Накит Алатка Круг Носот Клешти Beading Алатки DIY 12.5 cm

Бесплатен Превозот Топла Моден Дизајнер на Накит Опрема Алатки Црвено Справи со Накит Алатка Круг Носот Клешти

Оценка на посетителот:

DEN 127.00 -30 %
DEN 181.44
Залиха
Достапно за нарачка


Накит Plier,Мажите Мода Накит, Ferronickel, со Пластика, позлатен, никел, олово & кадмиум слободни, 75x125x17mm, кои се Продаваат од Страна на PC
NO : 151108141201
Тежина : 85gram
Големина : 75.00 X125.00 X17.00 mm

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Бренд Име:
YYW
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Објектот Должина:
12.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
90g
Објектот Ширина:
7.5cm
Производ Карактеристики:
75x125x17mm
Објектот Висина:
12.5cm
Број На Модел На:
151108141201
151108141201:
324093
занаети:
обложено

Купувачи како што избираат