.

.

Сопствени 3D Кат Mural Позадина Водопад Реки ПВЦ самолепливи Водоотпорен Дневна Соба и Бања Кат Позадина Ролни Оркестарот

Сопствени 3D Кат Mural Позадина Водопад Реки ПВЦ самолепливи Водоотпорен Дневна Соба и Бања Кат Позадина Ролни

Оценка на посетителот:

DEN 721.00 -49 %
DEN 1414.56
Залиха
Достапно за нарачка


Обичај Кат Mural Wallpaper ( Налепница )
Материјал : ПВЦ / Винил Подни Mural Wallpaper ( Налепница ) Веб-страница цена : $ / метар квадратен. Не ролни. Функција : Само-лепило; Водоотпорен; Анти-пропадна Употреба : За било каква мазна површина ( Ѕид & Кат )

Напомена :
1. Ве молиме означете ја вашата точни димензии (Должина & Ширина) под ред во времето. Добивање на потврди големина, обично ќе брод во рок од 3 дена. Ако не се обезбедени ни вашите детали големина во рок од 24 часа, ние ќе произведе кат mural следниве стандардната големина.
2. Со цел да одговараат за меѓународна шпедиција, ние треба да се намали на подот mural во неколку парчиња. Но која било големина на подот mural е за целата шема.
3. Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. Ви благодариме !
Како да поставите цел :
Имаме 12 фиксна големина цел.
Купувачот цел различна количина. Купувачот ќе добие соодветната големина
Цел количество 1 : 1 квадратен метар=140cm(L) x 70cm(W) (4'7" x 2'4") ft Цел количество 2 : 2 квадратен метар=200cm(L) x 100cm(W) (6'7" x 3'3") ft Цел количество 3 : 3 квадратен метар=208cm(L) x 146cm(W) (6'10" x 4'9") ft Цел количество 4 : 4 квадратен метар=200cm(L) x 200cm(W) (6'7" x 6'7") ft Цел количество 5 : 5 квадратен метар=250cm(L) x 200cm(W) (8'2" x 6'7") ft Цел количество 6 : 6 квадратен метар=300cm(L) x 200cm(W) (9'10" x 6'7") ft Цел количество 7 : 7 квадратен метар=300cm(L) x 250cm(W) (9'10" x 8'2") ft Цел количество 8 : 8 квадратен метар=400cm(L) x 200cm(W) (13'1" x 6'7") ft Цел количество 9 : 9 квадратен метар=350cm(L) x 260cm(W) (11'6" x 8'6") ft Цел количество 10 : 10 квадратен метар=360cm(L) x 280cm(W) (11'10" x 9'2") ft Цел количество 12 : 12 квадратен метар=400cm(L) x 300cm(W) (13'1" x 9'10") ft Цел количество 16 : 16 квадратен метар=500cm(L) x 320cm(W) (16'5" x 10'6") ft
Други големина . (Должина и Ширина) . ве молиме да ни каже.
Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цена
★ Цел Количество = Квадратни метри = Должина x Ширина
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 . Бидејќи е многу мала големина.
Вистински Производ Фото
Производ Материјал
Крои Метод : 1. Таму е околу 1-2 сантиметар преклопуваат дел. Таа не можеше да се стави рамо до рамо. 2. Дел 1 треба да бидат опфатени со дел 2. 3. Ве молиме да користите владетел и нож за да се намали позадината во средината на преклопување дел. И кора исклучите се преклопуваат делови.
Можеби и вие така, како овие производи, ве Молиме да кликнете на сликата .

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
MU427
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
jiadou
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
кинески стил
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини
Шема:
Пејзаж

Купувачи како што избираат