.

.

KINSMART Умре Фрлија Метал Модели/1:32 Скала/Audi TT Купе играчки /за децата подароци или за колекции

KINSMART Умре Фрлија Метал Модели/1:32 Скала/Audi TT Купе играчки /за децата подароци или за колекции

Оценка на посетителот:

DEN 248.00 -18 %
DEN 301.92
Залиха
Достапно за нарачка


Големина за : 12.5 cm*5cm*3.5 см
Бренд : KINSMART
Материјал : Цинк легура+ Engineeringplastics+ гума(Само школка е алуминиумски материјал,гуми се направени од гума.)
Функција : од двете страни на вратата може да се отвори,автомобил гуми може да се претвори флексибилно,се повлече назад мотор.
Прашања кои имаат потреба од внимание :
(1) Содржи мали делови, децата треба да играат со возрасни старателството.
(2) Направени од метал и пластика, алуминиум во автомобил, треба да се избегне за да се скрши кога го користите, па како да се избегне оштетување.
Пакување : Не кутија!
Почитувани купувачот :
Добредојдовте во мојата продавница!Ако сте заинтересирани во нашите производи,ќе треба да совети подолу :
1. Играчки припаѓаат на потрошувачката на стоки, ние гарантираме дека ќе го заштити кога ние брод тоа,но, кога вашите деца се тоа, јас и ти и ја изгуби контролата, бидејќи "Уништување" на секој деца се различни, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере,ви благодариме!
2. Ве молиме не се премногу груби на нашите производи, по сите, тоа е само играчка модел.
3. Ако не доби нашиот производ,не отворен спор,ве Молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас додека не ја добијат.Ви благодариме!
Ние ќе се потрудиме да се заштити вашата нарачка!

Карактеристики на предлогот

Карактеристики:
Diecast,Модел,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
KT5016
Бренд Име:
KiNSMART
Скала:
1
Предупредување:
НЕ КУТИЈА!
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил

Купувачи како што избираат