.

.

ЕМАЈЛОТ KITCHENWAR UTENSIL CERAM ОБРОЦИТЕ АКЦИИ ТЕНЏЕРЕ 1500ML INCUDETION РАБОТА МИНИ ГОТВЕЊЕ ТАВАТА УБАВО BUEATIFUL

ЕМАЈЛОТ KITCHENWAR UTENSIL CERAM ОБРОЦИТЕ АКЦИИ ТЕНЏЕРЕ 1500ML INCUDETION РАБОТА МИНИ ГОТВЕЊЕ ТАВАТА УБАВО

Оценка на посетителот:

DEN 2496.00 -48 %
DEN 4800.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
4300ML, 5500ML
Тип:
Прибор
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Прибор Тип:
Utensil Поставува
Бренд Име:
LC Love_Call
Број На Модел На:
LC23601a
Материјал:
Керамички

Купувачи како што избираат