.

.

Lisacmvpnel Чипка Секси Домот, Жените Nightgown Солидна Шпагети Рака V Деколте, Женски Nightwear

Lisacmvpnel Чипка Секси Домот, Жените Nightgown Солидна Шпагети Рака V Деколте, Женски Nightwear

Оценка на посетителот:

DEN 384.00 -40 %
DEN 639.36
Залиха
Достапно за нарачка


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
ГОЛЕМИНА
L Одговараат За 50~59 KG
XL Одговараат За 57~62 KG
XL Одговараат За 62~69 KG

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
lisacmvpnel
Број На Модел На:
WP15726
Материјал:
Rayon

Купувачи како што избираат