.

.

4pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Јајце Shaper Мувла Gadgets, Готвење Алатки Палачинка Калапи Прстен Кујна Gadget Додатоци Бесплатен Превозот

4pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Јајце Shaper Мувла Gadgets, Готвење Алатки Палачинка Калапи Прстен Кујна Gadget

Оценка на посетителот:

DEN 300.00 -40 %
DEN 500.16
Залиха
Достапно за нарачка


4 Парчиња Од Не ' Рѓосувачки Челик Јајце Shaper Јајце Мувла Готвење Алатки Палачинка Калапи Прстен Срцето Цвет Кујна Gadget Бесплатен Превозот
Прекрасна форма садови за готвење јајца, палачинки или за вашиот љубовник, како и вашето семејство.
Лесен за употреба и чиста.
Не треба да се грижите за тоа scalded.
Идеална за правење на палачинки, crumpets, итн.
Земја/Регион на Производство : Кина
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Квалитет : 4 PC
Големина : 10cm x 10cm/3.94"x 3.94" (Прибл.)
Висина : 1.5 cm/0.59" (Прибл.)
Облик : Цвет, Срцето, Круг, Ѕвезда
Пакетот Вклучува :
4 x Јајце Мувла
0702049

Карактеристики на предлогот

боја:
Мешани типови
Тип:
Јајце Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
0702049
Eggbeater Врска Метод:
Рака
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Јајце Алатки Тип:
Јајце & Палачинка Прстени
Материјал:
Метал
Бренд Име:
yllo olly
Функција:
Прстени
Брзина Gear Избор:
Подолу 3 Брзина Опрема
Моќност (W):
151-200W

Купувачи како што избираат