.

.

Армијата М9 Мека Пластика Нож Cosplay Покаже Лов Обука Макбаскет Воена Тактичка Борба Модел Нож бесплатен превозот

Армијата М9 Мека Пластика Нож Cosplay Покаже Лов Обука Макбаскет Воена Тактичка Борба Модел Нож бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 540.00 -16 %
DEN 642.72
Залиха
Достапно за нарачка


Армијата М9 Мека Пластика Нож Cosplay Покаже Лов Обука Макбаскет Воена Тактичка Борба Модел Нож бесплатен превозот Карактеристики : Материјал : висок квалитет пластичен материјал. Тежина : 185g. Големина на ножот : 30cm(Најдолго) x 3.7 см(Ширина). Боја : Црна. Само тактички декорација без никакви други pratical употреба. За да покаже воена обука wargame лов пракса декорација. Пакетот Вклучува : тактички пластичен нож.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Џеб, Мулти Алатки

Купувачи како што избираат