.

.

Пет дупка чиста графит ingot модел кастинг монета

Пет дупка чиста графит ingot модел кастинг монета

Оценка на посетителот:

DEN 754.56
Залиха
Достапно за нарачка


start Isv Module Wrap7157
end Isv Module Wrap7157
start Isv Module Wrap7013
end Isv Module Wrap7013
Пет дупка чиста графит ingot модел кастинг монета
Графит на резервоар за користење на висока чистота фини зрна графит, висока густина, не е лесно лепливоста, лесно потреба од брзо ослободување
Се користи за топење на злато и сребро по формирањето принципот на злато и сребро парче мувла или графит crucible топење на обоени метали-Тест анализа
Може да се прилагоди за обработка на различни големини, се јавите на сопственикот
Спецификација
Големина : Приближни податоци
5.Пет дупки резервоарот,
Надворешниот големина : 72x57x12mm,
Дупка 1 : 7.9x20.6x4.1mm
Дупка 2 : 10.5 x29.5x4.1mm
Дупка 3 : 13x35.8x4.1mm
Тркалезна дупка 1 :
Тркалезна дупка 2 :
Подолу е нашата заедничка големина, ако треба други големина не постои ,ве молиме контактирајте ме ,ние прифаќаме прилагодено.
1. Една дупка голем резервоар
Надворешниот големина : 55x 37 x20mm, меѓу големина : 45x24x10mm
2. Една дупка мал резервоар
Надворешниот големина : 55x 37 x20mm, меѓу големина : 45x14x10mm
3.Двојно дупки резервоарот
Надворешниот големина : 57x 42 x11mm,
Голема дупка големина : 42x16x4.5mm
Мала дупка големина : 40x8x4.5mm
4.Три дупки резервоарот
Надворешниот големина : 57x42x11mm,
Дупка 1 : 7.9x20.6x4.1mm
Дупка 2 : 10.5 x29.5x4.1mm
Дупка 3 : 13x35.8x4.1mm
Квалитетот одделение :
Пакетот вклучува
1 Xgraphite резервоарот
Вообичаена Големина : прифати прилагодено.
Ако ви треба други мерки ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние можеме да ви кажам цената. Ако ви треба голема количина, ние може да ви даде најдобра цена.
Сликите се само за ваша референца, тоа е една од нашите големини , не се со иста големина како опис, pleaes се однесуваат на бројот 5 :

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Bj-M5
Тип:
Други
Услуга Живот:
Повеќе
Снабдување Тип:
производител
Функција:
Добро термички шок стабилност

Купувачи како што избираат