.

.

Зимски Дебели Руно Корални Девојки Leggings Панталони Деца Чизми Намали Девојка Нога Warmers Панталона Деца Гаќи Панталони Топла Продажба

Зимски Дебели Руно Корални Девојки Leggings Панталони Деца Чизми Намали Девојка Нога Warmers Панталона Деца

Оценка на посетителот:

DEN 391.20
Залиха
Достапно за нарачка


Големина : 90,100 110 120 130
Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
u може да се избере големини кои u сакате во една многу.кога у место со цел,само кликнете на боја и големина opition ,и да ги додадете во ur количка цел да се одржи и да се направи директно плаќање
Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат испратени од страна на превозот метод кој ќе choosed. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат, можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Напомена : Доколку постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Hooyi
Панталона Стил:
Подигнете Ги Намали
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Декорација:
Лак
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
90 100 110 120 130
Тип На Објект:
Целосна Должина

Купувачи како што избираат