.

.

Нов Стил 6pcs многу рачно изработени кристали метал цвет копчето Облека, чевли копчето за Шиење додаток Материјали обетки прстен накит

Нов Стил 6pcs многу рачно изработени кристали метал цвет копчето Облека, чевли копчето за Шиење додаток Материјали

Оценка на посетителот:

DEN 350.00 -0 %
DEN 350.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Бела, Многоцветни
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
EB140811
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Име:
цвет копчето прстен, обетки накит
Големина:
25mm(=1)
Материјал:
цинк легура метал
Задниот крај:
Месо тело или flatback заврши за копче/тока
Позлата Бои:
злато или родиум

Купувачи како што избираат