.

.

Бесплатен превозот 2pc/многу 50W H7 Две Директно Иглички 472 КРИ Чип LED СВЕТИЛКИ БЕЛА СВЕТЛА ГЛАВАТА СВЕТЛИНА СВЕТИЛКА CANBUS ГРЕШКА СЛОБОДНИ

Бесплатен превозот 2pc/многу 50W H7 Две Директно Иглички 472 КРИ Чип LED СВЕТИЛКИ БЕЛА СВЕТЛА ГЛАВАТА СВЕТЛИНА

Оценка на посетителот:

DEN 960.00 -20 %
DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 2pc/многу 50 W H7 Две Директно Иглички 472 КРИ LED СВЕТИЛКИ БЕЛА СВЕТЛА ГЛАВАТА СВЕТЛИНА СВЕТИЛКА CANBUS ГРЕШКА СЛОБОДНИ
Ние сме специјализирани производител на LED авто светилка. Сите овие цени се големопродажната цена, добредојдовте на трговците на мало за да го купите и да се преговара.
Опис : 100% Сосема Нов! Висок Квалитет! CANBUS ГРЕШКИ БЕСПЛАТНО! Нови на пазарот, овие се со највисок квалитет светилки на располагање. Фали екстремни осветленост од мала потрошувачка на енергија, тие се совршена замена за надградба за вашиот индикатор светилки. Неверојатна разлика за стандард. Едноставно се отстранат постојните сијалица, и го замени со оваа супер светло 50w сијалица. Без модификации се потребни за да се вклопи, само прави трампа! Овие се дизајнирани да бидат canbus 'грешка бесплатно" што значи не на одборот на компјутер (OBC) грешки, хипер трепка, или отпорници треба да бидат потребни. Сепак во многу ретки случаи, некои возила не бараат дополнителни отпор или decoders. Примена : Светлата Возила : Автомобил - Van - Lorry - Камион - Мотор Моќност : 50w Напон : (12/24v) DC Светлина Излез : 850 Лумен Боја : БЕЛА Дизајн : 8x Површината Кри & 2x Проектор Cre Fitment : H7 472 Две Директно Иглички
Плаќање :
1>.Ние прифаќаме Alipay
2>.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора да
се заврши во рок од 3 дена
Испорака :
1>.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.
2>.Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
Испорака :
1>.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.Тоа е многу ниска цена.
2>.EMS,DHL,FEDEX,UPS-от Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Гаранција&Враќање :
1>.Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти.
1>.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Многу благодарам!

Карактеристики на предлогот

Тип Socket:
H7
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
50W
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
ЗА Сите Автомобили
Напон:
12V
Бренд Име:
yobuyyowin

Купувачи како што избираат