.

.

6mm ширина љубовник природни сјајни браун woold пломба свадба бенд нула доказ волфрам прстен 1pc

6mm ширина љубовник природни сјајни браун woold пломба свадба бенд нула доказ волфрам прстен 1pc

Оценка на посетителот:

DEN 592.00 -5 %
DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
6mm
Метали Тип:
волфрам
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Камен
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
017-6

Купувачи како што избираат