.

.

3pcs Мода КНА 5D Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба Кристал Флорални Magnolia Пејст Везови Занаети Крстот Бод Колекции Оркестарот

3pcs Мода КНА 5D Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба Кристал Флорални Magnolia Пејст Везови Занаети Крстот

Оценка на посетителот:

DEN 799.00 -36 %
DEN 1248.00
Залиха
Достапно за нарачка


3pcs Мода КНА 5 D Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба Кристал Флорални Magnolia Пејст Везови Занаети Крстот Бод Колекции Оркестарот
Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.
Тип на слика : Без рамка, не заврши
Големина на слика : 20cm*20cm, 30cm*30cm...
Пакет : боја кутија за пакување
Производство Детали
Дијамант Детали

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x20cm 3pcs, 25x25cm 3pcs, 30cx30cm 3pcs, 40x40cm 3pcs, 50x50cm 3pcs
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Тема:
5d diy дијамант сликарство Флорални Magnolia
Дијамант форма:
5D полн плоштад/Рубикова Дијамант
Дијамант Област:
Целосна Дијамант Вежба Слика
Рака Алатки:
Plastis Пенкало ,Лепак,Пластичен Послужавник,Платно
Пакет:
боја кутија за пакување
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома Декор, Подароци за пријатели или љубовник
кодот:
1
Рамка или Готови:
No

Купувачи како што избираат