.

.

портрет маслото: Свеќа бар Мажите и жените пијат 24x36inch

портрет маслото: Свеќа бар Мажите и жените пијат 24x36inch

Оценка на посетителот:

DEN 2188.00 -20 %
DEN 2735.52
Залиха
Достапно за нарачка


Испорака детали
Ако имате намера да ја понудата за повеќе од 1 предмет, тогаш ние можеме да брод нив заедно.И Ако не сте задоволни со мојата услуга или мојот објект ,ве Молиме да комуницирам со мене во време,јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи.Купувачи се одговорни за ваквите обвиненија.
Ако не сте добиле вашиот пакет како што е нашата прогласување во описот, ве Молиме контактирајте ме пред сакате да ја напуштат повратни информации, ние може да се вратат парите или испраќање содржина како ваш избор. ако имате повеќе прашања или requir ement на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Ве молиме прочитајте за своја корист и разбирање за нашите услови на превозот.54 см (без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. DHL : 7 до 10 дена
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување. Вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на поединечните такси превозот.
Материјал Платно Печатење со Квалитет на рејтинг AAAA+ Висок квалитет.?Ако не сте сигурни, тогаш ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат. Се погледне на слики што можете да видите облик е многу добро, Па прекрасен објект . Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба.
Ние брод на Ebay регистрирана адреса. Ви благодариме!
2.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска. Не постои понатамошна попуст. Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна. преку Кина Поштенски и USPS e Packet која може да се проследи на сајтот?на USPS.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене.
Ние брод на производот да U.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
EASTCODE
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Голи
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Купувачи како што избираат