.

.

Стомакот танц носии високи chiffon бои sequins стомак танц појаси за жените стомакот танцување хип шамија

Стомакот танц носии високи chiffon бои sequins стомак танц појаси за жените стомакот танцување хип шамија

Оценка на посетителот:

DEN 426.72
Залиха
Достапно за нарачка


За стомак танц појас : ткаенини : chiffon Бои : како слики Size : слободен големина, должина : 160cm, широк во средината : 80см БР. : FM6127
За материјал за кожата? На костими е направен од кристал памук и млеко свила која се чувствува многу добро и се пријателски расположени кон нашата кожа. За превозот Бесплатен превозот,Ние ќе го избере различни начини на транспорт во зависност од земјата (тековниот режим на транспорт на курирската служба DHL,Сингапур пакет,Холандија пакет,Русија парцела,Кина Пост) нормално ќе пристигне во рок од 20 дена.Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време.Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Товарни полнење е слободен, кога ќе има дополнителни транспортни трошоци, ве молиме контактирајте со нас за да го измените цена За промет на Големо Здраво,ви благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас,ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! За услугата Ние се обрне внимание на секој оцени, значи, ако не сте задоволни со нашите производи или услуга,ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,што ќе се реши проблемот што е можно поскоро.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Акрилик,Бамбус Влакна,Памук,Lycra,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
FM6127
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат