.

.

Топла Продажба 220V 80W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За 806AH Кина

Топла Продажба 220V 80W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За 806AH

Оценка на посетителот:

DEN 71.00 -5 %
DEN 74.88
Залиха
Достапно за нарачка


Висок Квалитет на 220 V 80 W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За 806 AH Карактеристики : •лемење железо core греење на елемент е најдобрата замена за стариот јадро, за да се обезбеди ефикасност и долг животен век на вашиот лемење железо Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Тип : 806 AH Моќност : 80 W Voltagle : 220 V ~ 50 HZ Влезен Напон : 12 V Истекување на струјата : ≤1m A Електрична Сила : 3750 V Применлив Модел : НЕМА.806 AH се Вклучени :
1 x Лемење Железо Core Греење на Елемент
Услови за користење на услугите Испорака
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union, Paypal и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена.
Откако услугата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни withour објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
806AH
Текст Voltagle:
220v
Излезна Моќност:
80W
Димензии:
20*235*20MM

Купувачи како што избираат