.

.

ЖЕШКА ! лето мажите нови ГД право Zhi-Долго culottes панталони големиот рог панталони широк нога панталони плима лабава неформални 9 панталони пејач носии

ЖЕШКА ! лето мажите нови ГД право Zhi-Долго culottes панталони големиот рог панталони широк нога панталони

Оценка на посетителот:

DEN 2407.00 -15 %
DEN 2832.00
Залиха
Достапно за нарачка


Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Карактеристики на предлогот

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Дебелина:
Midweight
Бренд Име:
BADUN QISHI
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
2016 година
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Микрофибер
Должина:
Ankle-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава

Купувачи како што избираат