.

.

креативни гроздобер врежан кафе чај сладолед мерење Лажица метал за свадба, роденден чај партија се залага за декорација

креативни гроздобер врежан кафе чај сладолед мерење Лажица метал за свадба, роденден чај партија се залага

Оценка на посетителот:

DEN 174.00 -5 %
DEN 182.88
Залиха
Достапно за нарачка


Убаво и креативни.
Осветлувањето на вашата забава!
Име : Гроздобер лажица
Материјал : цинк легура
Големина : appox 11cm
Тежина : appox 12grams
Боја и Дизајн : ве Молиме изберете во зависност од бројот и дизајн на слика
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи ги и 1 компјутер * лажица

Карактеристики на предлогот

боја:
Измешани или порака нас
Тип:
Настан & Партија Материјали
Повод:
Партија
Бренд Име:
Haurry
Број На Модел На:
108113
Настан & Партија Ставка Type:
Гроздобер лажица

Купувачи како што избираат