.

.

БИЛО Мало Популарни Бисер се Справи со Црн Сјај Капа на доградба на Акрилни Нокти Убавина Голема Големина Kolinsky Помине Brush10# едно Парче

БИЛО Мало Популарни Бисер се Справи со Црн Сјај Капа на доградба на Акрилни Нокти Убавина Голема Големина Kolinsky

Оценка на посетителот:

DEN 602.00 -20 %
DEN 752.16
Залиха
Достапно за нарачка

БИЛО Мало Популарни Бисер се Справи со Црн Сјај Капа на доградба на Акрилни Нокти Убавина Голема Големина Kolinsky Помине Brush10# едно Парче
Спецификација За Производ
Име
Акрилик Четка
Број На Модел На
APBL3 D130
Спецификација
Едно Парче
Коса
Најлон
Големина
10#
Се справи со
Метал+Акрилик
Пакет
ПВЦ Цевка
Приватна користење на логото :
Да,(100 PCS за свој лого)
Користење на
Помине Уметност Дизајн
Детали За Производот :
За OEM Наредби :

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Број На Модел На:
//
Материјал:
Метал+Акрил+Најлон
Големина:
10#

Купувачи како што избираат