.

.

18cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина diy занает снабдување свадба Додатоци бесплатен превозот#3066

18cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина diy занает снабдување свадба Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 81.12
Залиха
Достапно за нарачка


Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.
Име на производ : 18cm ширина Памук, Чипка Embroid
Производот НЕ : 3066
Чипка ширина : 18cm(најмногу широк)
Боја : pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.pls изберете за нив пред да се одржи на наредби.Epack пратите само во САД.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
* Ние го прифаќаме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Карактеристики на предлогот

боја:
Млеко Бела, 1 двор е 92cm
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
18cm
Број На Модел На:
3066
Бои:
млеко бела
Техника:
искриват плетење

Купувачи како што избираат