.

.

5pcs DDR3 1.5 V Конектори Десктоп Слот за Мемориска Sockets 240PIN Nodel ath4017-h3b-4f

5pcs DDR3 1.5 V Конектори Десктоп Слот за Мемориска Sockets 240PIN Nodel ath4017-h3b-4f

Оценка на посетителот:

DEN 544.00 -25 %
DEN 724.80
Залиха
Достапно за нарачка

, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
Превозот и предавање
1. Се врати превозот е одговорност на купувачот . Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.5 V Конектори Десктоп Слот за Мемориска Sockets 240 PIN Nodel ath4017-h3b-4f
5pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ви благодариме!
Карактеристики :
Освежете го вашиот контролер со нов изглед!
Подобрување на функционалноста на вашиот контролер
Боја : Хром 4colours (достапно )
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА D-PAD САМО ЌЕ ОДГОВАРА КОНТРОЛОРИ КОИ ВЕЌЕ ИМААТ ТРАНСФОРМИРАЊЕ DPAD - ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ПОСТАРИ ШКОЛКИ!!
Инсталација потребни (мора да се отвори контролер да се инсталира)
Опис :
*Оваа Хром Црвена трансформирање д-подлога за Xbox 360 контролер е сигурен да им даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед!
*Ве молиме имајте предвид дека со цел да се инсталира овој дел, ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Проверете го нашиот други огласи за повеќе прилагодено парчиња!
Инсталација е потребно, и со цел да ги инсталирате овие парчиња ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова D-pad САМО ќе одговара на школки, кои дојдоа со трансформирање на D-pad (Сребро, MW3, GOW3). Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Превозот
1.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Белешки
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
конектор
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
5pcs
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат