.

.

Целосна Нерѓосувачки челик Еден Пан Фрид сладолед roll машина мраз Фрај пан рамен сладолед создателот yoghourt фрид сладолед машина 1pc

Целосна Нерѓосувачки челик Еден Пан Фрид сладолед roll машина мраз Фрај пан рамен сладолед создателот yoghourt

Оценка на посетителот:

DEN 19632.00
Залиха
Достапно за нарачка


Целосна Нерѓосувачки челик Само-Ладење Фрид сладолед ролни машина Комерцијални сладолед ,
сладолед создателот
Modle : HX-CBJ-22
Име на производ : Еден круг фан со шест буриња мулти-функција фрид сладолед машина
Моќност : 1200w
Напојување : 220v 50 hz
Фан големина : 340*20mm
Машина со Големина на : 720*500*710mm Забелешка : Ако пратката од страна на авион и од страна на морето, ладилни ќе отстранета пред превозот,
бидејќи тоа е забрането на авионот. Така, можете да ги купите овој R22 ладилни во локални и
треба да се пополни на ладилни пред да го користите, повеќе детали,ние ќе ве информира што откако ќе ја прими машина.
Сликата покажува :
Најдобар квалитет се обрне повеќе внимание на детали :
Ве молиме имајте во предвид како beblow !!! 1)Ако изберете "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште! Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. 2)Ако изберете DHL / ТНТ / FEDEX,ИТН , и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред. Ако пратката од експрес , ладилни ќе отстранета пред превозот, бидејќи тоа е забрането на авионот. Значи, вие треба да се пополни на ладилни пред да го користите, повеќе детали, ние ќе ве информира што откако ќе ја прими машина. 3)Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ТНТ / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.
*Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
*Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
LZHZXY
сертификација:
RoHS,EMC,UR,CE
Капацитет:
>1501ml
Број На Модел На:
HX-CBJ-22
Тип:
Авто-Ладење
Моќност (W):
1200W
Материјал:
целосна нерѓосувачки челик
Машина со големина:
720*500*710mm
Напојување:
220v 50 hz
моќност:
1200w
Фан Големина:
340*20mm
Број На Производ:
GL0263

Купувачи како што избираат