.

.

Евтини Уметнички Слики Модерни Животинско Масло Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација За Дневна Соба Со Врамени Сликарство Најдобар Подарок

Евтини Уметнички Слики Модерни Животинско Масло Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација За Дневна Соба Со Врамени

Оценка на посетителот:

DEN 2117.00 -39 %
DEN 3470.40
Залиха
Достапно за нарачка

Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата.
Тарифа :
1.Ако ви се потребни овие изразат ве молиме изберете, и да ги плати товар.54 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Испорака :
1.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, 100% contton платно страна се насликани маслени
Tybe на бизнис
Производителот. Ние, исто така може да обезбеди DHL/Aramex/Федекс од врата на врата за испорака на услугата . Ние може да се добие пад на превозот,Клиенти цел и трговија на големо и наредби. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.
Враќање & Наплата :
1.Ве молиме потврдете го и ни даде одлична повратна информација, веднаш штом ќе се примени на стоки .
Одржување
Ние нудиме нож сликарство, Картон на Животните, 3 D, апстракт,Средоземното Море, Портрети, стил на маслото, и така натаму. Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз . како што ќе купите 50x50cm ,ќе испрати големина 50cmx50cm со рамка за слика за вас.Но, бидејќи на растојание од различни земји и друга политика .Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.
Рамка(CM)
оваа слика е со рамка, ако ви треба без рамка молам контактирајте ме! Ви благодариме!
Име На Производ :
Евтини Уметнички Слики Модерни Животинско Масло Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација За Дневна Соба Со Врамени Сликарство Најдобар Подарок
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи : Сликарство & Calligraphy , пејзажи маслени
Примена : Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка : Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton : Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Производ Ознака : Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовната Уметност handpainted ,Слики
Фабриката Се Покаже
Плаќање :
1.Тоа може да ви треба повеќе време. најдобра услуга.Добредојдовте на бутик маслото продавница. Вашата стока ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога парите се потврди.
Квалитет
Сите наши Маслото преку професионален уметник, исто така, ќе обезбеди висок квалитет на производство слики за вашиот потврди пред брод стр ing, па квалитет може да се гарантира . Плаќањето мора да се изврши во рок од 48 часа по поставување на цел, така што тоа може да бидете сигурни дека можете да ја прими стоката на време. брза испорака.Како што $1, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа. Како и обично ,Кина пост воздух mail треба 15-50 работни дена за да стигнат до ,E-pack треба 15 работни дена и Русија воздух mail потребата од 30 работни дена .
Повратни информации :
1. Ние може да се добие одобрението за промет на големо, трговијата на мало, намалува,се прилагодите на налози.Ви благодарам многу!
2. Ние брка задоволството на корисниците на 100% па вашите повратни информации е многу важна за нас . Ние обично се користат Кина пост воздух mail/E-pack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во светот, со бесплатен превозот . Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x24In 50cmx60cm, 24x36In 60cmx90cm, 24x24In 60cmx60cm, 28x28In 70cmx70cm, 30x30In 75cmx75cm, 32x32In 80cmx80cm
Тип:
Масла
Форма:
Посебна
Предмети:
Животните
Рамка:
Yes
Број На Модел На:
DW0520
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Рачно Насликани Модерна Крава Маслото на Платно Ѕид Уметност
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат