.

.

Убава Вештачки Цвеќиња Афион Матични Свила Цвеќиња Дома Свадба Декорација Подарок

Убава Вештачки Цвеќиња Афион Матични Свила Цвеќиња Дома Свадба Декорација Подарок

Оценка на посетителот:

DEN 768.00
Залиха
Достапно за нарачка


Убава Вештачки цвеќиња Афион Матични Свила Цвеќиња Дома Свадба Декорација Подарок
Почитувани Купувачи,
Ви благодариме за изборот на Xinlu производи.
Добредојдовте на продавница тука сега!

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
Име : афион спреј
Нема. на цвет : 3 цвеќиња, 1 пупка
Големина : матични е за 56 cm целосно, цвет е за 6cm, 1 пупка е околу 1 cm.
Материјал : Ткаенина Цвеќиња/добар квалитет
Превозот answer : ___________________________ note : Како овој цвет е многу високи, па ние ќе се наведнуваат за превозот. Кога ќе примите, ве молиме да ги прави. Ви благодариме.
Белешки : 1. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. 2. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 3. Цвеќиња само, не постои вазна и други предмети. ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
ПРЕВОЗОТ ТЕРМИНИ :
Ние Брод на Светот, освен некои земји кои се изразуваат не прифаќаме.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по исплата потврди.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ако не примите објект по 20 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
L113
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
афион

Купувачи како што избираат