.

.

Colsplay Метал Core Најновите Квалитет Делукс COS Хари Потер Магичен Седрик Diggory Магија Прачки/Стап со Подароци Кутија за Пакување

Colsplay Метал Core Најновите Квалитет Делукс COS Хари Потер Магичен Седрик Diggory Магија Прачки/Стап со Подароци

Оценка на посетителот:

DEN 561.00 -22 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Научат,Почетник,На Улица,На Сцената,Лесно Да Се Направи
Предупредување:
Не Победи
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Големина:
M
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Материјал:
Пластични
Тип:
Стап
Број На Модел На:
201604061036
боја:
Multicolor,Светло Сива
Пластични Тип:
ПВЦ
Перформанси Форма:
Улица Магија

Купувачи како што избираат