.

.

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за полнење за Motorola МОТО X PHONE XT1058 Флип Паричникот Покрие Со Држачот на Телефонот Случај

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за полнење за Motorola МОТО X PHONE XT1058 Флип Паричникот Покрие Со Држачот

Оценка на посетителот:

DEN 191.04
Залиха
Достапно за нарачка


Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за полнење за Motorola МОТО X PHONE XT1058 Флип Wollet Покрие Со Држачот на Телефонот Случај 100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Капакот за полнење За Motorola МОТО X PHONE XT1058 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Мода Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа Боја : 14 Модели како горенаведените слики Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Motorola
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Ткаеше
Бренд Име:
снег welkin
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++

Купувачи како што избираат