.

.

најпопуларните слики КРАЈБРЕЖЈЕ EGRETS Брент Heighton уметнички дела Висок квалитет Рака насликани

најпопуларните слики КРАЈБРЕЖЈЕ EGRETS Брент Heighton уметнички дела Висок квалитет Рака насликани

Оценка на посетителот:

DEN 4623.00 -14 %
DEN 5376.00
Залиха
Достапно за нарачка

Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : КРАЈБРЕЖЕН EGRETS Ориентација : Плоштадот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2.Брод слики од целиот свет 4.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
24 X 24, 30 X 30, 36 X 36, 40 X 40, 48 X 48, 60 X 60
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
58
Iid:
16443
M:
M2

Купувачи како што избираат