.

.

SDTRFT Bowtie чевли жена 2018 пролет/есен Глуждот Рака Круг Пети 15cm високи потпетици платформа свадба Чипка пумпи,Голема 35-45 46

SDTRFT Bowtie чевли жена 2018 пролет/есен Глуждот Рака Круг Пети 15cm високи потпетици платформа свадба Чипка

Оценка на посетителот:

DEN 2140.00 -9 %
DEN 2352.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
SDTRFT
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
CDTS д-075
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Сезоната:
Пролет/Есен
Високи потпетици:
15cm
платформа:
3-5cm
Големина:
35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46
Пети Стил:
затворена пети
Платформа Висина:
3-5 СМ
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Bowtie
Кожа Стил:
Патент Кожа

Купувачи како што избираат