.

.

LHLL-#4002-710-2191 Тример Главата За Stihl FS40 FS88 FS 90R FS100 FS100R FS106 FS108 Црна

LHLL-4002-710-2191 Тример Главата За Stihl FS40 FS88 FS 90R FS100 FS100R FS106 FS108 Црна

Оценка на посетителот:

DEN 441.60
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет. Тип : Тример Главата. Боја : Црна сплит дизајн, за намалување на заплитане и линија за заварување. Брзина е брз, до 10000rpm (max). Издржливи , стабилен, брз. Допрете ја Главата за брз и лесен утовар. Арбор големини вклучуваат 10мм x 1.0 LHF; Брзина : 10,000 rpm; Количина : 1 компјутер. Употреба : STIHL 080" ,STIHL 095" ,STIHL 105"; Непогодни за Stihl fs56 бидејќи орев е премногу мал. Дел Број : 4002 710 2168 / 4002-710-2191 25-2 Autocut Пакет се Вклучени : 1 x Тример Главата 100% сосема нов и висок квалитет. Тип : Тример Главата. Боја : Црна
Сплит дизајн, за намалување на заплитане и линија за заварување. Брзина е брз, до 10000rpm (max).
Издржливи , стабилен, брз. Допрете ја Главата за брз и лесен утовар. Арбор големини вклучуваат 10мм x 1.0 LHF; Брзина : 10,000 rpm; Количина : 1 компјутер.
Употреба : STIHL 080" ,STIHL 095" ,STIHL 105"; Непогодни за Stihl fs56 бидејќи орев е премногу мал. Дел Број : 4002 710 2168 / 4002-710-2191 25-2 Autocut
Пакет се Вклучени : 1 x Тример Глава
Одговара на следните модели;
FS40, FS 44, 48, 52, 55, 56, 62, 66, 70, 74, 76, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 90, F90, 96, 100, 106, 108,100 RX, 110, 120, 130, 200, 250, 350, 450, 550, КМ 55, 85, 90, FR106, FR108 110, 130, & FS-КМ И многу повеќе.
FR106, FR108, FS44, FS44 J, FS44 R, FS48, FS50,FS50 E, FS50 F, FS51, FS51 AVE, FS52,FS52 AVE, FS52 AVRE, FS55, FS55 R, FS56, FS56 AVRE, FS60, FS61, FS61 AE, FS61 E, FS62, FS65, FS65 AVE, FS65 AVRE, FS66, FS62 AVE, FS62 AVRE, FS66 AVE, FS66 AVRE, FS74, FS74 AVE, FS74 AVRE, FS76, FS76 AVE,FS76 AVRE, FS80 E, FS80 RE FS81, FS81 AVE, FS81 AVRE, FS83, FS83 R, FS85 RT, FS86, FS88, FS90, FS90 AVE, FS91, FS106 AVE, FS86, FS86 AVE, FS86 AVRE, FS96, FS106, FS108, FS120, FS120 R, FS350,FS450 K, FS550 и FS550 K
Тоа, исто така, одговара за таквите модели;
DOLMAR BC337
DOLMAR BC377
СУБАРУ / РОБИН NB04
СУБАРУ / РОБИН NB042 D
СУБАРУ / РОБИН NB2001
СУБАРУ / РОБИН NB30
СУБАРУ / РОБИН NB321
СУБАРУ / РОБИН NB321 AU
СУБАРУ / РОБИН NB415
СУБАРУ / РОБИН NB50
Answer : ___________________________ Note :
Не одговара за STIHL FS80 E, FS50, FS51, FS60 FS61, FS65, FS86 FS90,FS96, FS106.FS50 FS51 FS51 AVE FS55 R FS60 FS61 FS61 AE FS61 E FS65 FS90 FS90 AVE FS91 FS96 .ИТН со Арбор 1.25 LHF адаптер.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рака Алатка Делови

Купувачи како што избираат