.

.

230g природни жолта тигар око руда необработен камен точка руда енергетски минерални примероци PT1197

230g природни жолта тигар око руда необработен камен точка руда енергетски минерални примероци PT1197

Оценка на посетителот:

DEN 1008.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : 230g природни жолта тигар око руда необработен камен точка руда енергетски минерални примероци
Големина на : 50*88mm
Тежина : 230g

Карактеристики на предлогот

Тема:
Маскота
Бренд Име:
RongDe Накит
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи

Купувачи како што избираат