.

.

со dhl/федекс 100pcs Електрични Инструменти DM55-1 AC 80-300V LCD Дигитален Volt Метар Voltmeter Plug Електричен Напон Тестери

со dhl/федекс 100pcs Електрични Инструменти DM55-1 AC 80-300V LCD Дигитален Volt Метар Voltmeter Plug Електричен

Оценка на посетителот:

DEN 15914.00 -5 %
DEN 16752.00
Залиха
Достапно за нарачка

со dhl/федекс 100pcs/многу Електрични Инструменти DM55-1 AC 80-300 V LCD Дигитален Volt Метар Voltmeter Plug Електрични Пенкало Напон Тестери Description100% сосема нов & висок квалитет Модел : DM55-1 Боја : Бела Plug Стил : ЕУ Мерен Опсег : AC 80-300 V Ниска Консумираат Моќ : Мерење на Точност : ±1.5% LCD Дисплеј во Боја : Blu се Прикаже : 3 Цифри Екранот Висок квалитет LCD дисплеј волтметар, може да го прочитате напон вредност Лесно. Пакет се Вклучени : 1 * волтметар забелешка : ако ви треба НИ приклучокот , pls кажи ни , или ние ќе ги испрати со ЕУ приклучокот , се надевам, ќе може да се разбере , благодарение на Овој производ имаме DC 110v и 220 V , Pls telll нас кој не сакате да ги купите , ви благодариме

Карактеристики на предлогот

Димензии:
Нормално
Напојување:
AC
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
JUANJUAN
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Точноста Класа:
Нормално
Температурата На Работа:
Нормално
Мерен Опсег:
Нормално

Купувачи како што избираат