.

.

Бренд mens руно грб Windproof топло vellon блузи Лагер облека Качување Кампување Пешачење машки солидна боја стојат јака Јакна

Бренд mens руно грб Windproof топло vellon блузи Лагер облека Качување Кампување Пешачење машки солидна боја

Оценка на посетителот:

DEN 1487.52
Залиха
Достапно за нарачка

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Негативни повратни информации, без комуникации прво ќе доведе до суспензија.
Купувачот плаќа туториал како што следува : help.3937 инчен
Димензии се мери со рака, може да биде 1-3 cm отстапување.
1 инч = 2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 2cm-8cm во мерењето.com/payment_method. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Грешка е нормално. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Бидете внимателни :
1.Ние не гарантира испорака датум на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Бидејќи на компјутер / мобилен телефон со екран во боја може да биде различна, на тој начин овозможувајќи им на бојата е малку поинаква.
Бренд mens руно грб Windproof топло vellon блузи Лагер облека Качување Кампување Пешачење машки солидна боја стојат јака Јакна
Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара !
Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело. Треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Можете да't нека овој изговор да побара враќање на средствата. Ова пониска вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле.
Вистински објект 's боја можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн. Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.54 см ,1 cm = 0.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ви благодариме за разбирањето. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите увоз задолжен се на купувачот одговорност.
Карактеристики :
Материјал : Руно
Големина : M, L, XL, 2 XL,3 XL
Стил : во машка Јакна Руно
Погоден Сезона : Пролет ,Есен,Зима
Отворен Предмет : Outdoor Спортови ,Кампување ,Патување , Одмор Облека ,Качување , Пешачење
Функција : Дише , мала Тежина ,Термички , Анти-Навремено , Анти-УВ , Анти-Pilling ,Анти-Смалуваат. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба.html
За Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест, ако ги има.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Отворено Јакна Тип:
Руно
Функција:
термичка
Обвивка Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук
Материјал Технологија:
AIRPOLAR 100
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тежина:
800

Купувачи како што избираат