.

.

Европски и Американски моден претерано долго дел ретро циркон обетки љубов капки вода

Европски и Американски моден претерано долго дел ретро циркон обетки љубов капки вода

Оценка на посетителот:

DEN 229.00 -8 %
DEN 249.60
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : квалитетот на Животната средина бакарни легури циркон Производ Површина : никел слободни platinum позлата шампањ злато позлата (анти-алергија, анти-оксидација) Големина : 8.2 мм * 35mm Циркон Големина : Круша Циркон : 8mm * 12mm круг Циркон : 2mm 3мм 4mm

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Цирконот Обетки-17
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Романтични

Купувачи како што избираат