.

.

Висок Квалитет на Гроздобер Лудиот Коњ Вистинска Кожа Нато Watchband Браун Види Ремени 18mm 20mm 22mm мала дупка

Висок Квалитет на Гроздобер Лудиот Коњ Вистинска Кожа Нато Watchband Браун Види Ремени 18mm 20mm 22mm мала

Оценка на посетителот:

DEN 443.00 -23 %
DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка

5 mm(appr) Боја Како на сликата подолу Технологија Сечење ,Крои Дизајн Нато Watchband ОЕМ Да Пакет : Watchband*1 Пролет барови*2 Пролет бар смена*1 Темно Кафена и Зелена Четка Црна, Светло кафеава Мазна Црна Жолта Боја Разликата :
Кожа е Природа,Па може да има некои боја разлика на готови бенд, бидејќи различни серии на кожни ние купи (мала разлика),ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере ако се обрне внимание на тоа сериозно ,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да го прашам за моменталната фотографија.
Прашање : Кога ќе се скршени /дефект производи или тоа е скршен по користење на неколку дена
Одговор : Прво, ние сме многу жал за тоа , ние можеме да го разбереме избега производ може да направи да се чувствува вознемирено , ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници за надомест на штета мислења , ние ќе работат на тоа во 48 дена
Ве молиме да веруваат во нас ,причината зошто проблеми постојат ,само затоа што ние ќе се реши
Прашање : Данок &Должност
Одговор : Општо земено, ние ќе го избере како подарок опции и напиша низок износ на наредбата ,но откако на вашиот Локален обичај да морате да ја полните било кој данок , треба да се роди Ако било какви други прашања ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници. земја ) во САД или Канада : 15-25 дена До Европа Countrys : 15-25days Да Русија : 25-40days Да Бразил : 30-50days
Услуги на клиентите (Прашања подолу )
Прашање : Ако не Сте добиле парцела во време
Одговор : ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници ,што ќе ви помогне да ги следите и да знаете следење на напредокот ,или можете да ги пратите од нив во www. Објект Како Што Е Опишано Комуникација Превозот Брзина
.
Нашите работното време Градот Услуга Време Услуга Ден Временски Зони Кинески време 9 : 00сум -6 : 00 часот од понеделник до сабота UTC/GMT +8 Лондон Време од 2 : 00 часот -11 : 00pm понеделник –сабота UTC/GMT +0 Њујорк Време 19 : 00часот -4 : 00 часот од понеделник до сабота UTC/GMT -5 по Московско Време 4 : 00 часот -1 : 00pm понеделник –сабота UTC/GMT +3 Brasilia Време 10 : 00pm -7 : 00 часот од понеделник до сабота UTC/GMT -3
Ако сте задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде 5-strars повратни информации. Проценка на превозот време со Кина Пост Воздух Mail (Пр.WATCHBAND
Добредојдовте во мојата продавница (*^_^*)
Опис Кожа Потекло Увезени Материјал Кравја Кожа Лудиот коњ кожа Vetetable Тен кожа на 304 Нерѓосувачки Челик Тока Дебелина 1.
Ако ви треба други превозот начини како ЕМС DHL ,SF ,Fedex и слично ,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе провери превозот цена за вас. Бендот/Watch Повлечи ширина Тока ширина Бенд должина Бенд должина
(со тока) 18mm 18mm 280 270
Како да се измери вашиот види бенд големина
Сива боја
Превозот Предмети ќе бидат испратени во рок од 72 часа кога системот потврдена вашата нарачка (со Исклучок на викенди и државни празници) Општо земено, ние Само го прифати Кина пост регистрирани воздух mail .
За САД и Канада ,кога вашата нарачка повеќе од 10 ние ќе ја испрати преку E-пакет .net
Прашање : Кога ќе се добие погрешен производи, како и погрешна боја ,погрешна големина
Одговор : Прво, ние сме многу жал ми е за грешка ,ве Молиме контактирајте со нашата служба за корисници за да се потврди ако ние треба да се испрати вистинската бендот повторно или други надоместоци мислења.
Топло прашува : светлината и резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид преовладува.

Карактеристики на предлогот

Бендот Боја:
Црна, Темно Кафена, Темно Сива, Црвена, Тен
Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
pin тока
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
NLE-18
Бренд Име:
EACHE
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
28mm
боја:
Браун
Материјал:
Вистинска кожа/Cowhide
Дебелина:
1.3-1.5 прибл
Опис:
Вистинска кожа нато види бенд
Технологија:
Природата сечење /Страна Шевови
ОЕМ:
на располагање
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
28mm
Бендот Ширина:
18mm

Купувачи како што избираат