.

.

9380 Куче На Скара Отстранлив Винил Кујна Украси Ѕидот Налепници Дома Декор Пекарница Кафе Продавница Ѕид Decals Ѕид Уметност Налепница

9380 Куче На Скара Отстранлив Винил Кујна Украси Ѕидот Налепници Дома Декор Пекарница Кафе Продавница Ѕид Decals

Оценка на посетителот:

DEN 243.84
Залиха
Достапно за нарачка


945854877810429 Најдобри Продажба и Мора да се Купи Ѕид Налепници US $ 3.98 /парче US $ 2.88 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.19 /парче US $ 3.99 /парче US $ 2.59 /парче US $ 13.59 /парче US $ 0.88 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.89 /парче US $ 3.59 /парче US $ 5.99 /парче US $ 6.19 /парче US $ 2.99 /парче US $ 2.69 /парче US $ 5.67 /парче US $ 2.89 /парче US $ 25.00 /парче САД $ 4.59 /парче US $ 3.98 /парче Боја Шема & Големина Избор Note1 : ве Молиме означени вашата омилена боја во забелешките колумна,или ние ќе ви испратиме Црна или Која се покажа дека во нашата продавница. Note2 : цената на Златото и Среброто се малку поскапи од другите боја, Доколку сакате да печатите со Злато и Сребро, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена. Бојата може да се појави малку различни во зависност од вашиот екран.
П : Каде можам да го користам мојот налепници?
A : Винил налепници може да се применува на сите рамни површини како што се рамни ѕидови, огледала, мазна плочки, лап-топ компјутери, автомобили, стакло, windows, фрижидери, итн.
П : Може налепници се ре-позиционирани?
A : Не, Налепници се за еднократна употреба само.
П : Може да ни направи налепница различна големина?
А : ве Молиме контактирајте со нас со димензии. Ние ќе се обезбеди цитирам, ако можеме да ги исполни вашите барања.
П : Како можам да знаете она што го името, бојата или други персонализирана информации?
О : Кога се врши плаќање за објектот, ве молиме погледнете за " додај порака, имајте на продавачот' дел.
Алтернативно можете да не контактирате преку aliexpress систем на пораки.
П : Може налепници бидат отстранети?
A : Да, налепници може да биде лесно да се отстрани со пилинг ги настрана полека. Ако се примени за да возило можеби ќе треба да се применуваат топлина да им помогне (фен). П : Како да ја користите? А : ве Молиме Љубезно референца оваа слика. Плаќање прифаќаме само Зачувам за Кредитна картичка.
Ве молиме да ја плати во рок од 8 дена од денот на нарачката. Пратката Превозот ќе се организира во рамките 3-8 дена после потврда на плаќањето.
Кина пост воздух mail : нормално трае 18-30 работни денови,ве молиме имајте во предвид ова не trackable .
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
Напомена : една е да одберете други express, но поштенски не е слободен.Одмор и викенд не се вклучени во работните денови.
Само за повикување само. Наплата & Размена Ние сме среќни да понуди размена на нашите предмети, но ве молиме да се свесни ако грешка на купувачот 's име би љубезно ве прашам да се врати на item & исто така ги покрие трошоците на новиот објект да биде објавена.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот
& исто така приложи ги вашите податоци (име и презиме, адреса, итн.) Повратни информации Ние го цениме вашето мислење многу сериозно.
Ако не сте целосно задоволни со нешто, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации како што се повеќе од среќни да ги реши сите прашања што ги имаат. Ве молиме додадете ни за вашите омилени продавачот, како што се постојано додавање на нови производи.

Карактеристики на предлогот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Бренд Име:
AWOO
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
9380
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Големина:
46*58cm
Функција:
Табла Налепница
Материјал:
Винил
Објектот:
ѕидот налепници calligraphy
ОЕМ:
Yes
Пакување:
Транспарентен OPP
Обликот:
како на слика
Е Прилагодена:
Yes

Купувачи како што избираат