.

.

Нова Високо Квалитетна Дрвена Танграм Мозокот Тетрис Игра Загатка Bloacks Децата Од Предучилишна Возраст Се Игра Безопасни Дрво Обука Едукативни Играчки

Нова Високо Квалитетна Дрвена Танграм Мозокот Тетрис Игра Загатка Bloacks Децата Од Предучилишна Возраст Се

Оценка на посетителот:

DEN 283.20
Залиха
Достапно за нарачка

Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Име на Производ Тетрис Блокови, Парчиња 36 Материјал Дрво Должина 27cm Ширина 18cm Дебелина 1cm Тежина 260g Топло потсетник За референца со цел да преовладуваат во вид Совет : 1. Имаме грешка спектар ± 1cm,сите производи се рачно мерења. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите може да биде мало боја разлика. 3. Превозот ќе биде прв пат. ние ќе го испрати во рок од 24 часа во работни денови нормално. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd 1. Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Ние, исто така, поддршка на глобалната други начини на плаќање . 2. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката. Повратни информации & По Продажба на Услуги Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd 1. Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде 5% попуст на секој стоки во нашата продавница следниот пат кога ќе се платат. 2. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Производ во боја слики Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Производ детали прикажување слики Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Пакување детали Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. За нас Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd на патувањето на нашите канцелариски материјал набавка бизнис започна во 2008 година , кога имаше само 6 членови во нашиот тим. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди канцелариски материјали да клиенти од целиот свет. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2008 година , кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас . Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. За Превозот Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd
Превозот Компанија Estimted Превозот Време на Превозот Цена Кина Пост Воздух 15-25 работни дена Бесплатен превозот ЕМС 5-9 Работни дена Зависи од вкупната тежина на вашата нарачка. DHL/Федекс/UPS-от 4-8 работни дена Забелешка 1.Превозот времето е проценка. 2.Byers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Блокови
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не се проголта
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Бренд Име:
ДОБРИ ЛАКИ МОМЧЕ
Материјал:
Дрво
Дрво Блок Тип:
Загатка Блокови
Број На Модел На:
MKF00016
Големина:
27.5*18*1CM

Купувачи како што избираат