.

.

Специјализирани Метален Калап Во Облик На Ангел Sugarcraft Торта Декорирање На Колачиња Тесто Печење Машина Мувла Алатка Колаче Машина

Специјализирани Метален Калап Во Облик На Ангел Sugarcraft Торта Декорирање На Колачиња Тесто Печење Машина

Оценка на посетителот:

DEN 18.72
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Алуминиум легура
Големина : Appr.5cm x 5.6 cm x 1.8 cm (ве Молиме љубезно, истакна 1-3мм разлика за големината е нормално, како различни човек има различни мерење начин)
Боја : Исто како слика
Погоден за правење на cupcake/Желе/Чоколадно/Свеќа
На мувла се добри за Колачиња ,Фондан, Колачи, шеќер паста, petal паста, марципан DIY готвење или занает глини.
Ова не е играчки , не се погодни за под 36 месеци

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
illumafye
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
N0419

Купувачи како што избираат