.

.

Нова Есен Зима Womem Кошули Мода Vestidos Тенок Солидна Џебови Drawstring Долг Ракав Turtleneck Маици За Жените Tee

Нова Есен Зима Womem Кошули Мода Vestidos Тенок Солидна Џебови Drawstring Долг Ракав Turtleneck Маици За Жените

Оценка на посетителот:

DEN 758.40
Залиха
Достапно за нарачка


Детали За Производот
Материјал : памук, полиестер
Повод : Случајни тенок плус големина маици Tee Turtleneck Џебови Drawstring
Бои : црна, црвена
Големини : S M L XL 2 XL 5size
Фото покаже :

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Јака:
Turtleneck
Стил:
Повик
Бренд Име:
CAICYSHAN
Број На Модел На:
SHUOSX000145XSW
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Боја:
Црвено Црн
Големина:
S M L XL 2XL

Купувачи како што избираат