.

.

35-50cm NICI Шума Тигар Кадифен Играчки, Бебе Подарок, Детска Играчка трговија на Големо со Бесплатен Превозот

35-50cm NICI Шума Тигар Кадифен Играчки, Бебе Подарок, Детска Играчка трговија на Големо со Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 655.00 -9 %
DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Бренд нови
Mearsurement : приближно 35-50cm за кадифен,
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Направени од високо-одделение мека кадифен. Сите на нов материјал.
Одличен подарок за некој посебен
Одлично за собирање
Може да биде машина за перат и фен
Може да се испраќаат веднаш
Објектот останува во пушите, пет-слободен средина
Објектот е исто така на располагање за промет на големо, е-мејл мене за детали
Ние ги преземе сите одговорноста за нашите предмети.100% Гаранција. Ве молиме купување сигурни!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
не-домашни миленичиња
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
тигар
Број На Модел На:
S,M,L
Форма:
Животни
Тема:
NICI

Купувачи како што избираат