.

.

Затка Безбедноста на Синџирот на Шарм Монистра Одговара на Суштината Шарм Сребро 925 Оригинални Хривнија Фунта Монистра за Накит што Жените Нови DIY

Затка Безбедноста на Синџирот на Шарм Монистра Одговара на Суштината Шарм Сребро 925 Оригинални Хривнија Фунта

Оценка на посетителот:

DEN 280.00 -45 %
DEN 509.28
Залиха
Достапно за нарачка

Б razil,Повеќето E uropean држави : F ree N etherlands пост 10-40 дена ја испорача (износ над $60)
5. Промена на дизајн или R eturn предмети затоа што на купувачот причина, ве молиме бидете сигурни да се поврзеш со нас во рок од 7 дена, Купувачот треба плати се врати превозот надомест, манипулативните трошоци и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GW
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ST010
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Шарм Тип:
затка монистра
Материјал:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Метал Печат:
925
Тип На Објект:
925 Spacer Монистра Затка Монистра Дупка Со Големина Од 2,5 Mm
Објектот Камен:
Никој
Употреба:
Diy Хривнија Накит Синџир Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Потекло:
Фабриката за Директна Продажба и Is_Customized
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Силика Гел Внатре, Одговара 3.0-4.0 mm Дијаметар нараквици & Ѓердани

Купувачи како што избираат